Nasza Ekipa

Femmalium To miejsce które powstało z myślą o Tobie…

Istniejemy od 2010 roku i wciąż doskonalimy się dla Was. Nasza ekipa składa się z rewelacyjnych kobiet. Każda jest ekspertem w swojej dziedzinie i każda jest wyjątkowa. Poznajcie nas:

kinga.png

Kinga Kołodziej  – Nasz Boss !

Kobieta wulkan! Dzięki niej powstało Femmalium i piękne wnętrza salonu. Zawsze w szampańskim nastroju –zaraża pozytywną energią!

miriam3.png

Mgr inż. Miriam Mazur- manager Femmalium , chemik/kosmetolog/pedagog.

Bardzo konkretna z chemicznym umysłem. Uwielbia tatuaże, czerwoną szminkę, czerwone wino i Fridę Kahlo oraz oczywiście swój zespół Femmalium.

gosia1.png

Mgr Małgorzata Polewka – kosmetolog

Pracuje w z nami od samego początku istnienia Femmalium. Od 18 lat w zawodzie. Ma dar do masażu. Specjalistka od zabiegów na twarz i ciało. Niezwykle cierpliwa. W swoim spokojnym usposobieniu ma sporo szaleństwa. Uwielbia biżuterię ale tylko złotą.

Aleksandra Janioł

Aleksandra Janioł technik masażysta – masażystka

Bardzo ciepła osoba, która potrafi przekazać pozytywną energię podczas masażu. Niebiańskim masażem spacyfikuje każdego! Najbardziej ceni sobie czas spędzony z bliskimi.

zaneta.png

Technik usług kosmetycznych Żaneta Kaczor – stylistka rzęs i paznokci/kosmetyczka

Studentka kosmetologii, niesamowicie cierpliwa z zacięciem plastycznym- co przekłada się na jakość jej pracy. Jest uzależniona od napojów gazowanych. Posiadaczka czarnego królika o imieniu Teddy.

 

Aktualnie współpracujemy z:

szablinska

Lekarz Agnieszka Szablińska
Medycyną estetyczną zajmuje się od 11 lat, zwoleniczka naturalnego efektu zabiegów medycyny esteycznej. W wolnym czasie kocha chodzić po górach oraz czytać ksiązki.

moncznik.png

Lekarz Agnieszka Moncznik

Specjalista chirurgii ogólnej, z medycyną estetyczną związana od 8 lat. Zabiegami estetycznymi podkreśla naturalne piękno. Prywatnie jest dumną mamą trójki dzieci. Uwielbia dobrą kawę i ciszę.

 Obecnie współpracujemy z linergistką Krystyną Wawrzyniak oraz linergistką Patrycją Deviron.