Nasi Specjaliści

Femmalium to miejsce które powstało z myślą o Tobie…

Istniejemy od 2010 roku i wciąż doskonalimy się dla Was. Nasz zespół składa się z rewelacyjnych kobiet. Każda jest ekspertem w swojej dziedzinie i każda jest wyjątkowa. Poznajcie Nas:

szuran.png

Anna Szuran  -właścicielka, kosmetolog medyczny,  linergistka z 11 letnim doświadczeniem, międzynarodowy trener makijażu permanentnego MADERM ACADEMII na Małopolskę.

Kobieta wulkan!  Zawsze w cudownym  nastroju –zaraża pozytywną energią. Pasjonatka makijażu permanentnego i estetycznego wizerunku. Dobro i zdrowie klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu.


Romuald Osuch – manager Femmalium 

Dba o wizerunek firmy, koordynuje pracę salonu. Jego pasją są góry.

 

Mgr Małgorzata Polewka – kosmetolog

Pracuje w z nami od samego początku istnienia Femmalium. Od 18 lat w zawodzie. Ma dar do masażu – dzięki jej kojącemu dotykowi masaż staje się magicznym przeżyciem. Specjalistka od zabiegów na twarz i ciało. Oaza ciepła i spokoju.  Uwielbia biżuterię, ale tylko złotą.

 

 

Aktualnie współpracujemy z:

szablinska

Lekarz Agnieszka Szablińska
Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 11 lat, zwolenniczka naturalnego efektu zabiegów medycyny estetycznej. W wolnym czasie kocha chodzić po górach oraz czytać książki.

moncznik.png

Lekarz Agnieszka Moncznik

Specjalista chirurgii ogólnej, z medycyną estetyczną związana od 8 lat. Zabiegami estetycznymi podkreśla naturalne piękno. Prywatnie jest dumną mamą trójki dzieci. Uwielbia dobrą kawę i ciszę.