Zabiegi DIBI Milano w salonie Femmalium

Zabiegi DIBI Milano w salonie Femmalium

DIBI Milano to ekskluzywna linia kosmetyków, która powstała po prawie 12 latach badań oraz przeprowadzeniu ponad 500 testów. Gwarancją jej skuteczności jest 7 gwiazdek, które symbolizują zasady stosowane przez twórców marki DIBI Milano. Linia kosmetyków DIBI Milano powstaje na bazie innowacyjnego peptydu, który został stworzony przez zespół naukowców. Substancja ma chronić komórki macierzyste, stymulować odnowę tkanek oraz ich regenerację na każdym poziomie skóry.

Dla kogo przeznaczona jest linia DIBI Milano?

Zabiegi na bazie kosmetyków DIBI Milano przeznaczone są dla każdego, kto chce poprawić kondycję i jakość skóry. Ich głównym efektem jest działanie odmładzające – usuwanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, regeneracja, ale dostępne są też zabiegi odpowiednie dla skóry wrażliwej, mieszanej i przesuszonej. Kosmetyki DIBI Milano mogą służyć do kompleksowej pielęgnacji cery. Są skuteczną metodą oczyszczania, seboregulacji, nawilżenia, a także odmłodzenia skóry. W salonie kosmetycznym Femmalium MED SPA można skorzystać z szerokiej gamy luksusowych zabiegów DIBI Milano.

DIBI Milano – jakie zabiegi?

Osoby o wrażliwej, reaktywnej cerze często mają problem z wyborem metody pielęgnacji. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest zabieg z serii DIBI Milano – Calm Perfection, działający na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest zapewnienie skórze integralności i ochrony. Kolejne kroki to naprawa i regeneracja. Dla skóry suchej i odwodnionej przeznaczony jest Hydra Perfection, który zapewnia głębokie i intensywne nawilżenie wszystkich jej warstw.

Zabiegi DIBI Milano są szczególnie skuteczne w przypadku cery dojrzałej. Jedną z propozycji jest Fill Perfection o kompleksowym działaniu. Zabieg przywraca skórze młody wygląd dzięki wypełnieniu zmarszczek i przywróceniu jej gęstości. Stan wiotkiej i zmęczonej cery poprawi zabieg Lift Creator. Jego efekty to poprawa owalu twarzy, ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek.

Ładny koloryt i świeżość pomoże przywrócić White Science. Wykonuje się go na bazie składników hamujących produkcję melaniny, dzięki czemu po zabiegu cera jest jaśniejsza i bardziej promienna. Przed wielkim wyjściem doskonale sprawdzi się Prodigo, który błyskawicznie nawilża skórę, przywraca jej blask i świeżość oraz wyrównuje koloryt.

Zabieg #Age Metod z serii DIBI Milano jest idealny dla bardzo dojrzałej skóry. Aktywne składniki, takie jak wyciągi z rukoli i nagietka, pozwalają przywrócić cerze sprężystość i młodość, nadać jej blask oraz poprawić owal twarzy.