zabieg-geneo

Zabieg GENEO – doskonałe rozwiązanie dla każdej z nas

W pielęgnacji cery stosujemy różne zabiegi. Aby skóra twarzy wyglądała promiennie i zdrowo, trzeba dbać o jej złuszczenie, dotlenienie oraz dostarczenie składników, które pozwolą zachować młody i atrakcyjny wygląd. Czy można zaoszczędzić czas i zdecydować się na zabieg, który połączy w sobie kilka funkcji? Odpowiedzią jest zabieg Geneo, dostępny w salonie kosmetycznym Femmalium MED SPA. Geneo jest idealny dla osób, które lubią wielofunkcyjne rozwiązania – to błyskawiczny zabieg „trzy w jednym”. Dlatego zaleca się wykonanie go przed ważnymi imprezami, podczas których chcemy wyglądać jak najładniej, na przykład przed ślubem, zabawą sylwestrową lub wyjazdem na urlop.

Geneo – jak wygląda zabieg?

Zabieg Geneo pielęgnuje skórę – to nowatorski sposób na uzyskanie efektów trzech podstawowych czynności pielęgnacyjnych, czyli złuszczenia, dotlenienia i rewitalizacji podczas jednego zabiegu. W jego trakcie zewnętrzne warstwy skóry są złuszczane, co pozwala na lepsze wchłanianie składników rewitalizujących oraz zapewnia naturalne dotlenienie od wewnątrz. Na samym początku zabiegu skórę należy dokładnie oczyścić oraz nałożyć serum. Na dalszym etapie stosowane jest specjalistyczne urządzenie Geneo. Jego głowica służy do rozprowadzenia na powierzchni skóry tabletki. Rozpuszcza się ona w trakcie zabiegu, tworząc dużą ilość bąbelków o dużej zawartości dwutlenku węgla.

Podczas zabiegu Geneo wykorzystywany jest tak zwany „efekt Bohra”. Bogata w tlen krew dociera w obszar poddawany zabiegowi, poprawia się przepływ krwi i przyśpiesza metabolizm komórek. Pozwala to zapewnić skórze dotlenienie oraz szybko poprawić jej kondycję.

Jakie są efekty Geneo?

Zabieg Geneo w salonie kosmetycznym Femmalium MED SPA jest dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to NeoRevive o działania odmładzającym, oparty na składnikach takich jak między innymi olej z granatowca właściwego i owoców dzikiej róży, kwas hialuronowy czy retinol. Geneo NeoRevive pomaga zredukować zmarszczki, poprawić gęstość skór,y ujędrnia i odżywia – w efekcie cera wygląda zdrowiej i ma więcej blasku. Dodatkowo zabieg zmniejsza widoczność porów oraz zmniejsza ujścia gruczołów łojowych.

Drugą propozycją jest Geneo NeoBright, który służy przede wszystkim odżywieniu oraz rozjaśnieniu skóry. Efektem zabiegu jest bardziej promienna, dotleniona, nawilżona oraz odżywiona skóra. Poprawia się jej gładkość oraz koloryt, a ujścia gruczołów łojowych stają się mniejsze.

Warto wiedzieć, ze efekty Geneo są widoczne od razu, a zabieg jest nieinwazyjny i trwa krótko. To doskonały pomysł na błyskawiczną poprawę wyglądu przed każdą większą i mniejszą okazją.