Rzęsy z naturalnego jedwabiu - przedłużanie rzęs metodą 1:1

Rzęsy z naturalnego jedwabiu – przedłużanie rzęs metodą 1:1

W makijażu ogromną rolę odgrywa podkreślenie spojrzenia. Ładna oprawa oczu zawsze będzie ozdobą kobiecej twarzy. Dobrze wykonany makijaż może je optycznie powiększyć, sprawić, że staną się bardziej widoczne, wyraziste i pełne blasku. Odcienie użyte w make-upie oka mogą podkreślić naturalny odcień tęczówki lub nawet lekko go zmienić. Bardzo ważnym elementem oprawy oczu są także brwi – kształt, grubość i kolor łuków brwiowych w dużym stopniu wpływa na wyraz twarzy.

Każdy makijaż oczu kończymy podkreśleniem rzęs – najlepiej długich, gęstych i ciemnych; taka oprawa oczu jest uznawana z najbardziej atrakcyjną i pociągającą. Aby uzyskać ten efekt, panie korzystają z różnych narzędzi, na przykład zalotki, oraz stosują tusze do rzęs. Do wyboru mamy wiele rodzajów maskar, o różnych właściwościach. Tusz razem z odpowiednią szczoteczką ma zapewnić maksymalne pogrubienie, rozdzielenie lub podkręcenie.

Rzęsy jak firanki, gęste i długie, możemy uzyskać w bardzo prosty sposób, bez długich poszukiwań idealnego kosmetyku, osłabiania ich zalotką oraz codziennego tuszowania. Aksamitne, podkreślone spojrzenie otrzymamy dzięki rzęsom z naturalnego jedwabiu.

Rzęsy, które przyciągają spojrzenia

Sztuczne rzęsy już dawno przestały kojarzyć się ze scenicznym wizerunkiem. Współcześnie efektem długich, pięknych rzęs możemy cieszyć się z okazji ważnych wydarzeń, ale również na co dzień.
Spośród różnych technik przedłużania rzęs, zdecydowanie najbardziej naturalny efekt daje metoda 1:1. Polega ona na przytwierdzeniu do każdej naturalnej rzęsy jednej sztucznej. Takie rzęsy nie wyglądają nienaturalnie i choć tego typu zabieg jest pracochłonny – może potrwać nawet 3 godziny – to warto zainwestować w niego swój czas.

Rzęsy możemy przedłużyć nie tylko różnymi technikami – sztuczne włoski mogą być wykonane z różnych materiałów. Jeśli zależy nam na naturalnym efekcie, najlepszym pomysłem jest wybranie rzęs wykonanych na przykład z futra norek lub lisa.

W ostatnim czasie coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy jedwabne, które wyglądają bardzo naturalnie, jak prawdziwe włoski. Lśniące jedwabne rzęsy „otwierają” oko i wyglądają pięknie o każdej porze dnia i nocy. Można podkreślić je tuszem, jednak są one widoczne nawet bez dodatkowych zabiegów upiększających. Jedwabne rzęsy będą znakomicie prezentowały się na imprezie, na przykład na weselu, Sylwestrze lub zabawie karnawałowej. Wyglądają one jak prawdziwe, ponieważ są grubsze u nasady i zwężają się ku końcom, tak jak naturalne rzęsy. Można więc swobodnie można nosić je bez okazji, aby po prostu czuć się pewnie i pięknie każdego dnia.