default-thumb

Podstawowe metody walki z uciążliwym cellulitem

Czego pragną kobiety? Czuć się znakomicie z własnym ciałem w każdej sytuacji. Nie ma co się jednak oszukiwać – wszystkie mamy od czasu do czasu ochotę na słodką przekąskę, a te, jak wiadomo, mogą odkładać się nam na „boczkach” w postaci mało estetycznego tłuszczu. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba stosować rygorystycznej diety i wylewać ostatnich potów na siłowni, żeby wyglądać pięknie. Jedną z najbardziej skutecznych metod walki z uciążliwym cellulitem jest Icoone Laser. To urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu możliwe jest dotarcie do głębokiej warstwy tłuszczu oraz pobudzenie metabolizmu komórkowego. Regularne stosowanie takich zabiegów prowadzi do znaczącej poprawy wyglądu skóry, a co za tym idzie – również samopoczucia. Chcesz zyskać więcej pewności siebie na co dzień, a latem móc bez wahania ubierać swój ulubiony strój kąpielowy? Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Wystarczą dwa do trzech kilkudziesięciominutowych masaży tygodniowo, aby nadać skórze nowego blasku i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej – efekty widoczne już po pierwszej wizycie!

Uzupełniające działanie karboksyterapii

Znakomitym uzupełnieniem działania lasera Icoone jest karboksyterapia, która polega na wprowadzaniu bezpośrednio pod skórę dwutlenku węgla. Bez obaw – sam zabieg nie wywołuje żadnych negatywnych skutków, a jego stosowanie może przynieść naprawdę zdumiewające efekty w walce z cellulitem. Głównym rezultatem karboksyterapii jest bowiem gładka i jędrna skóra. Można ją stosować na całe ciało – zarówno na skórze twarzy w celu wygładzenia zmarszczek i pozbycia się cieni pod powiekami, jak i na brzuchu lub udach, kiedy chcemy rozprawić się z rozstępami czy z tzw. pomarańczową skórką. Jeśli zatem zależy nam na pozbyciu się tych niedoskonałości, zabieg ten może okazać się znakomitym pomysłem. Aktywne pobudzenie tkanek nie tylko bardzo pozytywnie wpłynie na nasz wygląd, ale również na samopoczucie. Warto zawitać zatem w naszym salonie Femmalium Med SPA, gdzie profesjonalna obsługa w miłej atmosferze skutecznie zadba o poprawę kondycji Twojej skóry.

Mezoterapia, czyli skuteczny sposób na długowieczność

Mówi się, że każda kobieta ma tyle lat, na ile sama się czuje. To fakt – dobre samopoczucie może bardzo pozytywnie wpływać na naszą urodę, jednak nieuchronnego biegu czasu nie da się w żaden sposób zatrzymać. Można natomiast znacząco opóźnić objawy jego upływu. Jednym ze sposobów na zachowanie pięknego i zdrowego wyglądu przez długie lata jest stosowanie odpowiednich zabiegów, które dostępne są w profesjonalnych salonach odnowy biologicznej. Do jednego z nich należy z pewnością mezoterapia, która polega na wprowadzeniu pod skórę czynnika aktywnego składającego się z substancji leczniczych, regenerujących oraz odżywczych. Regularne poddawanie się temu zabiegowi zapewnia znaczącą poprawę wyglądu skóry – dzięki niemu będziesz czuć się ze sobą pięknie każdego dnia, nie musząc odmawiać sobie ulubionych przekąsek.