Dla jakiej cery przeznaczone są kosmetyki Calm Perfection?

Dla jakiej cery przeznaczone są kosmetyki Calm Perfection?

Sucha skóra to bardzo problematyczny typ cery. Jest ona pozbawiona blasku, nadmiernie napięta i nieprzyjemna w dotyku. Często towarzyszą jej zaczerwienienia, dyskomfort, a nawet łuszczenie i swędzenie. Jej posiadaczki skarżą się także na wyjątkową wrażliwość i podatność na podrażnienia. Jest to bardzo uciążliwe i utrudnia życie codzienne. Oprócz problemów estetycznych, suchość skóry może powodować problemy zdrowotne, ponieważ zaburzona zostaje naturalna bariera, która chroni organizm przed bakteriami. Sucha, pękająca skóra nie obroni ciała przed infekcjami.

Przyczyny takiego stanu mogą być różne – należą do nich między innymi nieodpowiednia pielęgnacja i dieta, choroby lub kontakt z drażniącymi czynnikami. Podstawą pielęgnacji bardzo suchej cery jest jej nawilżenie, odżywienie i regeneracja. Należy stosować kosmetyki o odpowiednim składzie, który nie podrażni, ale odżywi skórę. Wpływ na suchą cerę ma też dieta – posiadaczki takiej skóry powinny więc zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz bogatą w owoce i warzywa dietę.

W przypadku bardzo suchej skóry dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego zabiegu, który intensywnie ja nawilży, przyśpieszy regenerację oraz przywróci jej piękny i młody wygląd. Do takich zabiegów należy Calm Perfection, który łączy w sobie osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii oraz medycyny.

Calm Perfection – intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry

Zabieg DIBI Milano Calm Perfection przeznaczony jest dla suchej, wrażliwej i delikatnej skóry. Sprawdza się nawet w przypadku wyjątkowo kłopotliwej cery naczynkowej. Zabieg Calm Perfection pomaga zlikwidować objawy nadwrażliwości oraz przywrócić miękkość skórze suchej. Efektem zabiegu jest zabezpieczenie jej przed pojawieniem się podrażnień i zaczerwienień oraz swędzenia. Po zabiegu Calm Pefection cera staje się gładka i miękka, ma on również działanie relaksujące oraz odprężające. Działa kojąco i intensywnie nawilżająco na skórę suchą, co w wyraźny sposób poprawia jej wygląd oraz zwiększa komfort życia.

Skuteczność zabiegu DIBI Milano Calm Perfection jest oparta na zastosowaniu specjalistycznych preparatów. Mają one neurokosmetyczne działanie, pozwalają powstrzymać reakcje wrażliwej skóry na drażniące czynniki, a jednocześnie dbają o jej odpowiednie nawilżenie i regenerację.

DIBI Milano Calm Perfection jest wyjątkowym połączeniem delikatności z intensywnym działaniem. Przyczynia się do zwiększenia bariery ochronnej skóry, która chroni ją przed bakteriami i stanami zapalnymi. Jest to efektem odnawiającego wpływu na płaszcz lipidowy, który jest naturalną barierą ochronną – Calm Perfection wzmacnia ten naturalny mechanizm. Widocznym rezultatem jest także zwiększenie komfortu – cera po zabiegu jest mniej ściągnięta i napięta, staje się za to bardziej odprężona i gładka.