Mezotarapia Kraków | Femmalium

Dlaczego zabieg mezoterapii warto wykonać w Femmalium Med SPA w Krakowie?

Jeszcze do niedawna zabieg mezoterapii igłowej mógł być wykonywany jedynie przez lekarzy medycyny estetycznej, teraz, dzięki wieloletnim badaniom, mogą go wykonywać również kosmetolodzy, którzy najlepiej znają skórę i potrzeby klientek.

Gdzie wykonać mezoterapię igłową w Krakowie?

Tylko w Femmalium Med Spa! Nasz świetnie wykwalifikowany personel pomoże Państwu dobrać odpowiednie preparaty do wykonania zabiegu oraz zagwarantuje uzyskanie najlepszych efektów. Dodatkowo zabieg przeprowadzony zostanie w miłej atmosferze oraz w bardzo komfortowych warunkach.

Na czym polega mezoterapia Fusion?

W swojej ofercie mamy zabieg Mezoterapii Fusion, który przede wszystkim wpływa na pobudzenie i mobilizację komórek skóry. Dzięki temu opóźnia proces starzenia. Zabieg także doskonale nawilża, a także poprawia koloryt i napięcie skóry, która wygląda na zdrową i wypoczętą. Mezoterapia walczy także z cellulitem. W Femallium Med Spa w Krakowie stosujemy specjalny koktajl wyciągiem z karczocha, L-karnityny i kofeiny, by usunąć „pomarańczową skórkę”. Zabieg jest bardzo skuteczny, a skóra niesamowicie wygładzona.

Jak przebiega zabieg?

Mezoterapię wykonujemy przy użyciu pistoletu Concerto, który wtłacza do skóry koktajle witaminowe na głębokość 1mm. Ta metoda przedłuża ich aktywne działanie. By uzyskać satysfakcjonujące efekty, poleca się wykonanie serii około pięciu zabiegów. Taka ilość pozwoli dojść skórze do optymalnej formy i zachować efekt na długo. Warto wykonywać także zabiegi odświeżające raz do roku.

Mezoterapia skóry głowy w Krakowie

W Femmalium Med Spa w Krakowie oferujemy Państwu także zabieg, który jest bardzo pomocny, a jeszcze niezbyt popularny, czyli mezoterapię skóry głowy. Zabieg jest szczególnie polecany w profilaktyce łysienia androgenowego i plackowatego. Stymuluje mikrokrążenie i pobudza wzrost włosów. Może pomóc także osobom, którym zaczęły wypadać włosy przy zmianach hormonalnych lub z powodu słabego krążenia.

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zabiegu należą:

-wiek poniżej 18 lat;

-choroba autoimmunologiczna;

-egzema;

-łuszczyca;

-aktywna opryszczka;

-niestabilna cukrzyca;

-ciąża;

-karmienie piersią.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem mezoterapii mikroigłowej. Czekamy na Państwa w Femmalium w Krakowie!