Mezotarapia Kraków | Femmalium

Mezoterapia Kraków

Szukasz zabiegu, który poprawi koloryt i napięcie skóry, a także opóźni proces starzenia? Świetnym rozwiązaniem będzie mezoterapia. Kraków to miejsce, w którym możesz skorzystać z tej nowoczesnej kuracji w salonie Femmalium MED SPA. Mezoterapia to zabieg, którego celem jest poprawa jakości i wyglądu naszej skóry. Stosowany jest do odbudowy oraz odżywienia skóry twarzy bądź ciała w zależności od potrzeb pacjenta. Osiągnięcie takiego efektu możliwe jest dzięki dostarczeniu bezpośrednio do skóry odpowiednich substancji aktywnych. Używane koktajle tworzone są ze składników o różnorodnym działaniu i dobierane są zgodnie z potrzebami Klienta, który poddawany jest zabiegowi. Ich zadaniem jest pobudzenie lub wstrzymanie określonego procesu zachodzącego w skórze. Mezoterapia najlepiej sprawdza się w walce z cellulitem, rozstępami, wypadaniem włosów czy ogólną utratą jędrności i starzeniem się skóry. Zabieg ten może przybierać dwie formy: mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej. Obie dostępne są w naszym salonie w Krakowie. Zasadniczy mechanizm działania pozostaje taki sam w obu wypadkach, różnią się one jedynie stosowaną aparaturą oraz liczbą dokonywanych nakłuć. Mezoterapię możemy podzielić na: - mezoterapię igłową, podczas której stworzony koktajl z substancji aplikuje się podskórnie bądź śródskórnie, - mezoterapię mikroigłową, w której aplikacja mieszanki jest możliwa poprzez liczne mikronakłucia Stosuje się do niej specjalne urządzenie, które zbudowane jest z setek malutkich igiełek. Nakłuwają one obszar poddany zabiegowi w równych odstępach, tworząc punkty umożliwiające lepsze wchłanianie substancji aktywnej.

 

Mezoterapia Fusion korzyści

Zastanawiasz się, czy zabieg mezoterapii jest stworzony dla Ciebie? Jeżeli Twoim problemem jest cellulit, łysienie plackowate lub androgenowe bądź też zależy Ci na poprawie elastyczności i kolorytu skóry, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków i preparatów leczniczych poświęconych tym schorzeniom. Cechują się jednak niską skutecznością, ponieważ zawarte w nich substancje przybierają postać zbyt dużych cząsteczek, by przeniknąć przez naskórek. Alternatywę stanowi zabieg mezoterapii, dzięki któremu substancje aktywne wnikają w głębokie warstwy skóry, stymulując procesy naprawcze od wewnątrz.

 

Jak przebiega zabieg?

Mezoterapia Fusion w salonie Femmalium MED SPA w Krakowie wykonywana jest przy użyciu pistoletu CONCERTO, dzięki któremu możliwe jest wstrzykiwanie substancji aktywnych na głębokość 1 mm. W ten sposób koktajle pozostają aktywne przez dłuższy czas i nie metabolizują się zbyt szybko.  Urządzenie pozwala na precyzyjne dobranie preparatu, a poprzez kontrolę nakłuć czyni zabieg wyjątkowo bezpiecznym. Zastosowanie znieczulenia miejscowego czyni zabieg całkowicie bezbolesnym. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujący efekt, zaleca się wykonanie serii pięciu zabiegów w odstępach od 10 do 14 dni. Dla utrzymania wypracowanych rezultatów warto również zdecydować się na zabieg odświeżający razy do roku.

 

Mezoterapia skóry głowy

Poważnym problemem, z którym zmagają się tysiące kobiet i mężczyzn jest nadmierne wypadanie włosów. Z pomocą przychodzi nam mezoterapia skóry głowy. Zabieg ten nie jest jeszcze bardzo popularny, ale niezwykle skuteczny, dlatego włączyliśmy go do oferty naszego salonu w Krakowie. Wstrzykiwanie specjalnych koktajli bogatych w substancje stymulujące porost włosów i ograniczających ich wypadanie, pozwala w krótkiej perspektywie czasowej cieszyć się bujną fryzurą. Niezależnie od tego, czy wypadanie włosów jest rezultatem słabego krążenia, nadmiernego stresu czy zmian hormonalnych, po zastosowaniu mezoterapii igłowej bądź mikroigłowej, przejdzie do historii. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie i skorzystania z promocji, które dla Państwa przygotowaliśmy!

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zabiegu należą:

-wiek poniżej 18 lat;

-choroba autoimmunologiczna;

-egzema;

-łuszczyca;

-aktywna opryszczka;

-niestabilna cukrzyca;

-ciąża;

-karmienie piersią.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem mezoterapii mikroigłowej. Czekamy na Państwa w Femmalium w Krakowie!